Windows 10 Manager 3.2.7.0 incl keygen torrent indir

setupUncategorized

Windows 10 Manager 3.2.7.0 incl keygen

Windows 10 Manager 3.2.7.0 incl keygen torrent indir

Seeds 26 Peers 15

İndir
Av check

Windows 10 Manager 3.2.7.0 incl keygen

Bölü

https: // crackingpatchingcom

Windows 10 Manager, Windows 10 önemsizlerini optimize etmek, yapılandırmak, hata ayıklamak ve temizlemek için bir sistem yardımcı programıdır. Genel olarak, sistem hızını artıracak, çeşitli hata türlerini ortadan kaldıracak, güvenliği artıracak ve bazı diğer gerekli parametreleri çalıştıracaktır.

Windows 10 Yöneticisini indirmenizi tavsiye ederim; Bunu yapmak, Windows 10’u daha hızlı ve daha kararlı çalıştırmanıza yardımcı olacak 30’dan fazla farklı araç sağlayacaktır. Zaten tesadüfen işte olan biri için bunun doğru olduğunu sanmıyorum, ama zaman gösterecek.

Windows 10 Manager ile sistem hakkında en fazla bilgiyi alabilir, Windows kurulum anahtarlarını ve ofis ürünlerini görebilir, çalışan tüm süreçleri görüntüleyebilir ve bunlar hakkında mümkün olduğunca bilgi sahibi olabilir, sistemi tek tıkla karmaşadan arındırabilir, onarım merkezi hatalarını düzeltebilirsiniz. .

Optimizasyon bölümü, Windows 10’u hızlandırmak için araçlar içerir, önyüklemede başlayan programları yapılandırmanıza olanak tanır, sistem hizmetlerini yapılandırabilir ve optimize edebilirsiniz. “Temizleme” bölümünde, şema hangi dosya ve klasörlerin sabit sürücülerinizde en fazla alanı kapladığını gösterir. Yüklü programları tamamen kaldırmak için bir araç vardır, Windows 10 Yöneticisi gereksiz dosyaları bulmanızı, dosyaları çoğaltmanızı, aynı boyuttaki dosyaları bulmak için bilgisayarı analiz etmenizi ve geçersiz kayıt defteri girdilerini aramanızı sağlar. kayıt.

Windows 10 Yöneticisi ayrıca sisteminizde ince ayar yapmanıza, gizli seçeneklere, bağlam menüsüne ve diğer harika özelliklere erişmenize olanak tanır. Güvenlik bölümü kendinden açıklamalıdır, çeşitli hata türlerini düzelterek ve gerekli parametreleri ayarlayarak Windows 10’daki güvenlik düzeyini iyileştirmekten sorumlu araçlar içerir. Ağ bölümünde internet bağlantınızın hızını optimize edebilir, pinginizi azaltabilir ve bağlantı istikrarınızı artırabilirsiniz. Son bölümde yalnızca bir dizi gerekli araç bulunur, bazıları hoş geldiniz ekranını, görev çubuğunu ve diğer öğeleri özelleştirebilir. Şunu belirtmek isterim ki, Windows 10 Manager Rus versiyonu olmadan önce, uzun bir bekleyiş oldu ve şimdi gün geldi, onu kullanıyoruz ve tadını çıkarıyoruz.

Geliştirici: Yamicsoft

Boyut: 33 MB

İşletim Sistemi: Windows 10

Nasıl kurulur:

1). Gerekirse talimatlar dahildir.

2). İşte bu, bitti

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fill out this field
Fill out this field
Please enter a valid email address.
You need to agree with the terms to proceed

You May Also Like

Este cuerpo me sienta de muerte 2020  película descargar torrent
Little Women 2019 Buzby DVDRip tpb Download Free Movie Torrent

Subscribe to our Youtube Channel

Must Read

Menu