Windows 10 Manager 3.2.7.0 incl keygen Indir

cool,systemUncategorized

Windows 10 Manager 3.2.7.0 incl keygen

Windows 10 Manager 3.2.7.0 incl keygen Indir

Seeds 12 Peers 19

İndir
Av check

Windows 10 Manager 3.2.7.0 incl keygen

Paylaşılan

https: // crackingpatchingcom

Windows 10 Manager, Windows 10’u istenmeyen postalardan optimize etmek, yapılandırmak, sorun gidermek ve temizlemek için bir sistem programıdır. Bütün bunlar sistemin hızını arttırır; farklı türdeki hataları ortadan kaldırabilir, güvenliği artırabilir ve diğer birkaç ayarı gerçekleştirebilirsiniz.

Windows 10 Yöneticisini indirmenizi tavsiye ederim. Bu, Windows 10’u daha hızlı ve daha kararlı hale getirmek için size 30’dan fazla farklı araç sunar. Gerçek şu ki, zaten hataları olan biriyle çalışıyor ama zaman gösterecek.

Windows 10 Manager ile sisteminiz hakkında olabildiğince çok bilgi alırsınız, Windows ve ofis ürünleri için kurulum anahtarlarını görebilir, çalışan tüm işlemleri görebilir ve olabildiğince öğrenebilir, tek tıkla sisteminizi temizleyebilir ve onarım merkezi hataları düzeltir.

Optimizasyon bölümü, Windows 10’u hızlandırmak için araçlar içerir, başlangıç ​​programlarını yapılandırabilir, sistem hizmetlerini yapılandırabilir ve optimize edebilirsiniz. “Temizleme” bölümünde, grafikten hangi dosya ve klasörlerin sabit sürücülerinizde daha fazla yer kapladığını görebilirsiniz. Yüklü programları tamamen kaldırmak için bir araç var. Windows 10 Yöneticisi, spam dosyalarını bulmanızı, dosyaları kopyalamanızı sağlar, bilgisayarınızda aynı boyuttaki dosyaları arayabilir, geçersiz kayıt defteri girdilerini arayabilir, kayıt defterini birleştirmek mümkündür.

Windows 10 Yöneticisi ayrıca sisteminizde ince ayar yapmanıza, gizli seçeneklere, bağlam menüsüne ve diğer ilginç özelliklere erişmenize olanak tanır. Güvenlik bölümü kendi adına konuşur ve çeşitli hata türlerini düzelterek ve gerekli parametreleri ayarlayarak Windows 10’un güvenlik düzeyini iyileştirmekten sorumlu araçlar içerir. Ağ bölümünde, İnternet bağlantınızın hızını optimize edebilir, pingi azaltabilir ve bağlantı kararlılığını iyileştirebilirsiniz. Son bölümde, bazıları ana ekranı, görev çubuğunu ve diğer öğeleri özelleştirebilen yalnızca bir araç seti vardır. Windows 10 Yöneticisinin uzun zamandır beklediğiniz Rusça sürümü olduğunu ve bu gün geldiğine göre, onu kullanıp tadını çıkardığımızı belirtmek isterim.

Geliştirici: Yamicsoft

Boyut: 33 MB

İşletim sistemi: Windows 10

Nasıl kurulur:

1). Gerekli talimatlar dahildir.

2). İşte bu, bitti

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fill out this field
Fill out this field
Please enter a valid email address.
You need to agree with the terms to proceed

You May Also Like

Clifford the Big Red Dog 2020 x264 Free Torrent
Son of the South 2020 complet télécharger torrent

Subscribe to our Youtube Channel

Must Read

Menu